KONST / Litografier / Färglitografi 8548467
nr 854 8467
Färglitografi
G Alex, stadsbild, 35/95, signerad, motivets mått: 40x50
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 20:04:42
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr